22 sty 2018

Przegląd kalendarza Czaromarownik 2018

czaromarownik 2018, kalendarz, magia, książka, polecam, znaki zodiaku, magia, ciekawe tematy,przegląd kalendarza 2018, nowy rok


Na pewno większość z nas poczyniła już zakupy kalendarza na ten rok. I chodź prawie zbliża się końcówka stycznia, to taki kalendarz możecie nabyć jeszcze  tutaj   Kalendarz Czaromarownik jest przeznaczony dla osób które lubią wcielać odrobinę magii do swego życia. 

Jest to mój pierwszy kalendarz tego typu. W zeszłym roku nabyłam kalendarz Beaty Pawlikowskiej, którą osobiście bardzo lubię. Jej kalendarz różni się nieco od tego powyżej. Mój kalendarz ma twardą i solidną okładkę ze srebrnym słońcem i księżycem i ornamentami. Oraz 400 stron na zapiski. Pięknie wydany przez Wydawnictwo Kobiece. Zachęcający do codziennego zapisywania swoich cennych notatek, czy chociażby tematów na bloga na każdy miesiąc z góry.


Traktuję go jako kalendarz i planner w jednym. 

Co znajduje się w jego wnętrzu?

Na samym początku można znaleźć m.in. kartkę do zapisania swojego imienia i nazwiska, znak zodiaku, planetę, czy swój żywioł i motto. Następnie znajdziemy na nim horoskop dla każdego znaku zodiaku.Idąc dalej znajdziemy również opis magicznych kamieni a także jak zdrowo się odżywiać i spędzać czas. Są w nim również zawarte przepisy na kosmetyki czy chociażby sztukę dobrych nawyków, feng shui, afrodyzjaki, i wiele innych ciekawych tematów. Oprócz tego mamy dużo miejsca na swoje własne notatki. Kalendarz ten jest również opatrzony cytatem na każdy dzień, które dają dużo do myślenia. Taki kalendarz da nam z pewnością więcej pozytywnego myślenia oraz jak zadbać o siebie. A żyjąc w ciągłym biegu warto czasem przystanąć w miejscu i pomyśleć o rodzinie.Czaromarownik posłuży nam z pewnością nie tylko rok, a dłużej ze względu na jego solidne wykonanie. Jest on szyty, co sprawia że będzie dłużej trwały podczas zabierania go w magiczne podróże.

Miałyście z nim kiedyś magiczne wspomnienia? 

Bestsellery i nowości do 35% taniej!

8 komentarzy:

 1. w tym roku po raz pierwszy używam podobnego, tego typu planera :) pozdrawiamy i zapraszamy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. wygląda super, ale ja w tym roku znalazłam juz swój ideał :D

  Pozdrawiam serdecznie :)
  ANRU,

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawy kalendarz i fajnie wygląda ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja jeszcze kalendarza nie mam ;) Ogólnie wolę sama tworzyć plannery, zawsze to taniej i można dostosować go do swoich potrzeb ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. zastanawiałam się nad nim, jednak w zeszłym roku :D W końcu go nie kupiłam i trochę żałuje. W tym roku wzięłam pierwszy lepszy kalendarz w supermarkecie i później żałowałam bo co krok to jakieś piękne wzory czy ciekawe informacje w środku... A jednak taki kalendarz jest z nami cały rok! :D

  zapraszam również do mnie na bloga :)
  https://pani-blondynka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Jeśli masz coś ciekawego do powiedzenia - Mów! Jeśli nie - Zamilcz!
Na wszystkie komentarze odpowiadam :-)

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.