16 wrz 2017

Zapach do domu. My Serenity. Yankee Candle


yankee candle, woski zapachowe, my serenity, medytacja,orzeźwienie, zapach gruszki, świeży zapach, zapchy do domu.


Wosk z linii świeżej. Etykietka która określa moje zainteresowania medytacją. Medytując sprawiamy że odsuwamy nasze myśli daleko, a skupiamy się na swoim oddechu, biciu serca... Rozwój duchowy to dla mnie priorytet, i wcale nie mówię tu o rozwoju gdzie wchodzi w grę kościół, co to to nie!

Woski w jasnej kolorystyce odznaczają się troszkę mniejszą intensywnością zapachu, niż te o ciemnym kolorze. Wosk z początku nie przypadł mi do gustu. Pierwsze wrażenie z niczym mi się nie kojarzyło, trudno było mi opisać jego nutę bazową. Z kolejnym topieniem wosku, można wyczuć delikatne połączenie gruszki czy piżma. Chodź producent mówi też tu o zapachu pomarańczy, to niestety nie doszukałam się w nim tego aromatu. 

Wosk daje nam zapach do 8 godzin. Wosk zakupiłam tak jak i pozostałe w Anglii. Wybór nie był łatwy, ale padło na kilka takich wosków, gdzie chętnie zamieniłabym je na inne ale...
Firma Goodies, stara się wraz z sezonem wprowadzać nowości, gdzie chętnie wypatruję zapachy odpowiednie do mojego narządu węchu. Bardzo kocham te zapachy w postaci wosku, i chodź moja kolekcja sięga teraz około 20 paru sztuk to już rozgląam się za nowymi. 

Mówiąc o wosku My Serenity, to określiłabym go jako lekki, świeży zapach dla miłośników soczystej gruszki.
Wosk idealnie pasuje na jesienne wieczory, można się przy nim odprężyć, wyciszyć, i dać ponieść się medytacyjnemu nastrojowi.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli masz coś ciekawego do powiedzenia - Mów! Jeśli nie - Zamilcz!
Na wszystkie komentarze odpowiadam :-)

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.