Yves Rocher. Nowa Perfumowana mgiełka do włosów Colection ètè

lipca 13, 2017

naturalne kosmetyki, polecam, włosy, zapachy, owocowe zapachy,letnia edycja,nowość #yvesrocherpolska  #luckyyvesrochergirl


Yves Rocher ma ostatnią bardzo ciekawą gamę kosmetyczną w postaci perfum czy mgiełki zapachowej do włosów. Kolekcja ètè to zapach lata, zapach który można pokochać od pierwszego użycia.
Jest to moja pierwsza mgiełka do włosów, głównie w sprayu posiadam tylko odżywki, które są bardzo wygodne w użyciu, i świetnie się sprawdzają. Mgiełka zapachowa do włosów to spray który nadaje włosom piękny kwiatowo-owocowy zapach. 

Zapach na włosach utrzymuje się cały dzień, chodź nie jest on już tak intensywny jak na początku. Mgiełka ma za zadanie odświeżyć nam włosy. Mgiełki można używać także na suchą skórę jako delikatne perfumy. Trwałość jednak dłużej utrzymuje się na włosach, ale warto mieć taką mgiełkę przy sobie jeśli nasze włosy przestają pachnieć naszą odżywką czy szamponem. Dobrze jest je wtedy odświeżyć. Zapach bardzo przypadł mi do gustu, i chętnie sięgnę jeszcze po perfumy, które mam nadzieję utrzymują dłużej swój zapach.

Mgiełka ma pojemność 100ml, a jego zużycie w ciągu 2 tygodni prawie wcale się nie zmniejszyło. Spray działa bez zarzutu. Cena to około 14,90zł. Myślę że warto ją przetestować. W składzie znajdziemy zawartość alkoholu który może nam troszkę wysuszyć włosy. Mimo to chętnie bym powróciła w przyszłości do tego produktu. A Wy co o nim myślicie?

#yvesrocherpolska  #luckyyvesrochergirl

You Might Also Like

0 Pozostaw komentarz

Jeśli masz coś ciekawego do powiedzenia - Mów! Jeśli nie - Zamilcz!
Na wszystkie komentarze odpowiadam :-)