17 lip 2017

Yves Rocher. Długotrwały cień do powiek idealny na lato.

makijaż oka, cienie wodoodporne, yves rocher,oczy,kolory,cienie na lato,blogi kosmetyczne,nowość


Niebieski wodoodporny i długotrwały cień w kremie. Yves Rocher ma w swojej kolekcji 9 odcieni. Od koloru nude po ciemną śliwkę czy jak ten powyższy niebieski odcień.Tak naprawdę jest to jedyny taki kolor w mojej kosmetyczce w takiej formie. Głównie używam cienie do powiek z paletki IMakeUp w odcieniach brązu. Niebieski cień w kremie to dla mnie coś nowego! Nie jestem zwolenniczką mocnego i wyrazistego makijażu, ale taki cień zawsze się przyda. 

Jest lato, a jak wiadomo sypkie cienie lubią się zbierać w załamaniach powieki, i pod wpływem upału nasz makijaż spływa nam z twarzy. Dobrym rozwiązaniem są wodoodporne cienie, które idealnie się sprawdzają w takim klimacie. Cień jest długotrwały i wytrzymuje 12 godzin. Po tym czasie jest go nawet trudno zmyć, bo wnika on nawet w linię rzęs, gdzie pozostaje nie usunięty nawet chusteczką nawilżajacą. 

Aplikator jest bardzo fajny, nie za mały, ale nie możemy tych cieni blendować, bo po prostu jest to niemożliwe. Nałożona warstwa musi być cienka, potem musimy odczekać kilka chwil aż cień nam trochę zastygnie. Potem jeśli chcemy możemy nałożyć kolejną warstwę. 


Cień ma metaliczne wykończenie, ładnie odbijają światło, a nasze oczy wydają się bardziej wyraziste. Niebieskich cieni powinny używać dziewczyny z kolorem oka brązu, gdyż wtedy uwydanią one swoje spojrzenie. Ja posiadam oczy niebieskie i nakładam tylko jedną cienką warstwę, gdyż nie lubię się wyróżniać. Makijaż oczu z pewnością przetrwa próbę wody. Musimy się wprawić by swobodnie manewrować takim aplikatorem, nie jest to jednak pędzelek i musimy dozować odowiednią ilość nanoszonego produktu. Kremowa konsystencja jest bardzo leciutka a opakowanie jest z pewnością wydajne mimo 7 ml. Cena 13,80zł

#yvesrocherpolska  #luckyyvesrochergirl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli masz coś ciekawego do powiedzenia - Mów! Jeśli nie - Zamilcz!
Na wszystkie komentarze odpowiadam :-)

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.