13 cze 2017

Odchodząc zabierz mnie!


Czym jest Kancelaria Prawna? Czy potrzebujemy kogoś w trudnej sytuacji jeśli wydarzy się coś złego w naszym życiu! Moja odpowiedź brzmi tak.
Kancelarie Prawne zajmują się różnymi sprawami. Kancelarie doradzają w sprawie praw i obowiązków, reprezentują klientów przed sądami oraz wszędzie tam gdzie jest potrzebna pomoc prawna. Dochodzą przyczyny wypadku i starają się nam jakoś pomóc, chodź ta pomoc nie będzie zawsze taka jaką chcemy. Nikt i nic nie wróci życia takiego jakie wiedliśmy przed złym zdarzeniem.


Do nie dawna medialna nagonka osób poszkodowanych w wypadkach dotyka zazwyczaj rodzin. Medialny szum tylko pogarsza sprawę w tej kwesii. Do dziś nie mogę pogodzić się ze śmiercią mojego brata, który zgninął tragicznie w wypadku samochodowym, a miał dopiero życie przed sobą! Nikt nie wróci już tych wspaniałych chwil, życia które trzeba szanować, i zwracać uwagę na siebie i ludzi cię otaczających. Nie jest łatwo pisać o takich zdarzeniach które nie musiały się wydarzyć. Życie jednak ma inne plany co do każdego z nas, musimy się spieszyć na daną wyznaczoną godzinę, ale i też spieszyć się kochać ludzi, bo zbyt szybko odchodzą w zaświaty.


Moje życie tak jakby się skończyło, wypaliło wraz ze śmiercią jedynego brata. Nic nie jest takie jak wcześniej, uczymy się jednak wszyscy jak cenne jest życie, i jak je przeżyć by żyć dalej dla rodziców, i samej siebie. Ludzie nie rozumieją że to jest coś więcej niż cierpienie i trzeba jakoś funkcjonować by dalej żyć jak pozostali. Nie lubię tego słowa "żyć dalej". Żyć ale jak? W poczuciu wypełniającej Cię pustki, braku osoby z kim żyłaś przez 31 lat a tu nagle... Nie ma kogoś kto by Cię rozweselił, zabrał na przejażdżkę. Pozostały wspomnienia i kilka zdjęć. Odchodząc zabierz mnie... Śmierć zbiera ostatnio coraz większe żniwo. Dbajcie o siebie i miejcie oczy wokół głowy by Wam i innym ludziom nie stała się krzywda. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli masz coś ciekawego do powiedzenia - Mów! Jeśli nie - Zamilcz!
Na wszystkie komentarze odpowiadam :-)

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.