10 maj 2017

Pomysł na prezent. Pióra i długopisy Parker od Murrano.

Parker, Murrano, długopisy, pióro wieczne, polecam,pomysł na prezent,prezenty z dedykacją.Pamiętam jak jeszcze będąc dzieckiem dostałam swoje wieczne pióro od mojego wujka. Pióro to było świetny prezentem bo lubiam nim pisać w zeszycie. Idealnie przydało się ono w latach szkolnych. Dziś takie pióra odeszły trochę w niepamięć. Możemy znów do nich powrócić po latach nieobecności. Taki prezent przyda się każdemu z nas!


Pomysłem na prezent może być mnóstwo rzeczy. Maturzyści są uzbrojeni po długopisy i pióra które pomagają im zmagać się z zadaniami pisemnymi. Każdy z nas używa długopisu lub pióra. Ja jestem zwolleniczką długopisów które dobrze leżą w dłoni i miękko suną po kartce papieru. Obecnie wieczne pióra są mniej używane ze względu na ich cenę, długopisy są znacznie tańsze w produkcji. Pióro zaś wymaga mniejszego nacisku co sprawia że nasza ręka mniej się męczy niż przy większym nacisku na długopis. 

Pochodzenie pióra.

Pióra wieczne są oznaką statusu materialnego. Wieczne pióro powstało wcześniej niż ołówek. w 1922 roku Howard Carter odnalazł w grobowcu Tutenchamona pierwsze narzędzie pisarskie, które przypominało pióro wieczne. Do końca XVIII wieku popularne były pióra gęsie kórego wadą była często ścinana końcówka w stożek umożliwiający pisanie.Dziś bardzo popularny jest długopis Parker. To idealny prezent zarówno do szkoły, na ślub, czy rocznice związku. To też idealny prezent dla ludzi którzy często piszą ręcznie. Długopisy przydają sie w każdej chwili, gdy chcemy coś ważnego zapisać jak: spotkanie czy ważna data. Ze sklepu Murrano możecie wybrać odpowiedni zestaw dla osoby którą chcecie obdarować prezentem innym niż wszystkie. Oryginalne pomysły na czasie są bardzo fajnym dodatkiem do codziennej pracy. Jako blogerka cenię sobie ładnie wyglądające rzeczy tego typu, gdyż planując coś w swoim kalendarzu nie obejdzie się bez fajnie wyglądającego długopisu który ułatwia mi planowanie wpisów, i pozwala tym samym zrelaksować się kreśląc czasem bazgroły w notatniku. ☺

1. Długopis i pióro Parker. Można wygrawerować na nim co tylo chcecie. To pamiątka na długie lata, i miłe wspomnienie. Więcej o zestawie dowiecie się tutaj. Cena 139 zł.

 2. Drugi zestaw składa się tak samo jak poprzedni z długopisu i pióra. Czarny i elegancki kolor pasuje zarówno do kobiet jak i mężczyzn. Zestaw jest zapakowany w eleganckie pudełko. Cena wraz z dedykacją to 219 zł. do nabycia tutaj.

 3. Ostatni zestaw to złoty długopis wraz z notatnikiem. Świetny preznet na urodziny. Praktyczny i zawsze potrzebny. Do kupienia pod tym linkiem za 149 zł.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli masz coś ciekawego do powiedzenia - Mów! Jeśli nie - Zamilcz!
Na wszystkie komentarze odpowiadam :-)

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.