4 maj 2017

Influencer to nie tylko blogger, to każdy z nas!

Influencer to nie tylko blogger, to każdy z nas,Shumee, Brand Sabbath, bloger,vloger, pasja, influencer,blog, czytelnik


Kim jest Influencer? To ja, i Ty. To osoba która wpływa na opinię innych ludzi. Często pozytywna rekomendacja jest warta więcej niż wysokobudżetowa reklama. Influencerzy skutecznie budują wokół siebie grupę zaufanych i lojalnych odbiorców z którymi łączą nas wspólne zainteresowania. To właśnie dzięki takim wpływowym osobom wpływają na nas co powinniśmy kupić, przetestować a także skupiać wokoł siebie dużą społeczność.
Często influancerem jest osoba mająca popularnego bloga/vloga czy znane osoby jak np. Ewa Chodakowska, czy JasonHunt. Każdy z nas może zostać taką osobą i skupiać wokół siebie dużą ilość osób których interesuje to samo. 


Dziś jednak chciałam Was zachęcić do tego byście zostali właśnie takimi osobami z pasją. Pasja i zamiłowanie do tego co robicie na co dzień jest bardzo skuteczną reklamą siebie i np. swojego bloga jeśli go posiadacie. Możecie nawet zaistnieć na Instagramie czy założyć oficjalne konto na Fejsie. Musicie jednak istnieć w sieci. 

Każdy teraz ma dostęp do internetu i każdy zapewne nie raz rozmyślał jak zarobić na swojej pasji. Ja prowadzę bloga od 2013 roku z większym bądź mniejszym ruchem. Często niektórzy pytają mnie co ja z tego mam że tu jestem! Moja odpowiedź to głównie pasja do pisania, a także dzielenia się skrawkiem mojego życia. Mam również też szansę przetestowania kosmetyków, czy nie ukrywajmy zarobienie trochę grosza. 

Nie każdy zakładając bloga chce na nim zarabiać, ale skoro piszemy to róbmy to z pasji i miejmy dzięki temu jakieś wynagrodzenie. Czasami artykuły są tak napisane że nie możemy dostrzec u kogoś czy jest to wpis sponsorowany. Możemy się podjąć takiego wpisu raz na jakiś czas. Nie chcemy być przecież nachalni z jakimś produktem gdzie nasz czytelnik od razu wyłapie że nie jesteśmy wiarygodni z tym co robimy, i zwyczajnie od nas ucieknie. 

Od nie dawna możemy być członkami nowej strony jaką jest Brand Sabbath. Strona ta skupia zarówno czytelnika, i blogera. Osoby które nie posiadają bloga mają szansę poczytać blogi z różnej tematyki która ich akurat zainteresowała. Każdy może mieć tam konto. Od nie dawna możne też tam zacząć fajnie zarabiać. Platforma troszkę wychodzi na prowadzenie jeśli chodzi o inne firmy typu ReachaBlogger. 

Jeśli jeszcze nie założyłaś/eś tam konta to spróbuj i się przekonaj. Ja jestem tam od listopada zeszłego roku. By się zarejestrować kliknij w baner lub w link. BrandSabbathAha! Poznaj też Stanleya. Głowę interesu gdzie dowiesz się więcej na temat platformy gdzie możesz zacząć zarabiać od razu tam gdzie chcesz. Blogi, grupy, fejs, instagram, itp. Zapraszam!
Na koniec dowiedziałam się też o nowej aplikacji Shumee troszkę podobnej do Instagrama, lecz działa ona na zasadzie poleceń pewnych miejsc, produktów a także firm które są polecane przez inne osoby. Możesz dodać plusa lub minusa takim miejscom, osobą i również polecać miejsca które najczęściej odwiedzasz. Nie długo też będziemy mogli tam sprzedwać swoje używane rzeczy. Aplikacja jest darmowa, więc jeśli chcesz to śmiało możesz ją wypróbować.


Klikajcie i zachęćcie też inne osoby do platformy, jak i nowo powstałej aplikacji Shumee

Każdy może zacząć pisać i wyrażać siebie na różne sposoby. Pamiętajcie że tylko pasja i chęć do działania skupia dużą ilość osób wokół Ciebie. To też szansa na poznanie również wielu ciekawych ludzi.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli masz coś ciekawego do powiedzenia - Mów! Jeśli nie - Zamilcz!
Na wszystkie komentarze odpowiadam :-)

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.