20 mar 2017

Zarabianie na blogu z White Press

zarabianie na blogu, zarabianie z whitepress,zarabianie na blogu krok po kroku,jak zarabiać na blogu blogspot, jak zarabiać na blogu,zarabianie w internecie.

Forma zarabiania na swojej pasji z roku na rok staje się coraz bardzej popularna, ale i też ma zarówno swoich zwolenników jak i przeciwników. Forma zarobku jaką daje nam możliwość pracy zdalnej pozwala na zwiększenie swojego budżetu, ale i też pozwoli Ci zostać dobrą copywriterką piszącą wartościowe teksty na bloga, ale i nie tylko...

Platform do zarabiania jest dużo, ale tylko kilka z nich zasługuje na promocję. Ten temat jednak poruszę innym razem...

Zacznę może od tego z czego warto korzystać by dorobić sobie całkiem niezłą sumkę.

Najpierw jednak...

Czym jest platforma WhitePress

Jest to platforma która pomaga blogerom w publikowaniu artykułów sponsorowanych jak i eksperckich. Jest pośrednikiem między Reklamodawcami a Wydawcami. O WhitePress dowiedziałam się zupełnie przypadkiem z polecenia blogerki, która opisywała zalety tej strony. Długo się nie zastanawiałam i zarejestrowałam się tam jako Wydawca. Artykuły sponsorowane pojawiają się u mnie dość rzadko, ale jeśli już takowe powstają to udzielam takiej informacji pod tekstem. 

Dla większości blogerów teksty sponsorowane jak i ekspreckie są nie tylko dobrane do tematyki bloga, ale i również stanowią i opisują dany temat jako ciekawy i interesujący dla czytelnika. Większość czytelników nie narzeka na takie teksty, bo mogą i chcą się dowiedzieć czegoś nowego. 

Zarabianie z tą platformą jest bardzo wygodne i firma nie ogranicza się tylko do blogerów, vlogerów ale i też do prowadzących swą działalność na Facebooku, a także Instagramie.  Możemy połączyć wszystkie swoje platformy u siebie na profilu. Rejestracja zajmje nam około 10 minut. Musimy wprowadzić ważne dane które pozwolą nam się cieszyć z takiej formy zarobku.

Dlaczego warto?


  • Twoja oferta będzie promowana wśród agencji i znanych marek.
  • Sam ustalasz warunki współpracy i kreujesz politykę cenową.
  • Zawsze możesz odmówić współpracy bez żadnych konsekwencji.
  • Realizują przelewy w 1 dzień  po zgłoszeniu wypłaty.
  • Do każdej kampanii podchodzą indywidualnie i dają wsparcie na każdym etapie.
  • Twoja strona zyska więcej wejść a także zostanie wypromowana.


Minimalne wymagania

Blog odsłon - 1000 UU
Kanał na You Tubie - 500 subskrybentów
Fan Page - 5000 fanów
Twitter - 1000 followersów
Instaram - 1000 obserwujących
LinkedIn - 500 obserwujących
Snapchat - minimum 1000 widzów.

Przesyłamy statystyki za ostatni miesiąc. Jeśli nie posiadasz powyższych wymogów, możesz wrócić tutaj o każdej porze. 

Co jeszcze możesz zyskać?


Istnieje również forma zarabiania za pomocą promocji. Program parterski pozwala zarabiać na poleceniu osób. Każdy kto kliknie w link i w ciągu 30 dni zarejestruje się na plaformie będzie przypisany do Twojego konta partnerskiego. Od każdych realnie wydanych 100 zł przez klienta na publikację otrzymasz 5 zł brutto( 5%) prowizji. Prowizja ta naliczana jest przez aż 5 lat! 

Ja dotychczas dzięki tej platformie miałam okazję współpracować z marką Nivea. Myślę że warto się skusić i podjąć ryzyko które może się opłacić.

Korzystacie z takiej formy zarabiania? A może jesteście innego zdania!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli masz coś ciekawego do powiedzenia - Mów! Jeśli nie - Zamilcz!
Na wszystkie komentarze odpowiadam :-)

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.