11 mar 2017

Zapachy dla domu. Sunset Breeze. Poczuj zapach lata...

woski zapachowe, woski zapachowe do kominków,woski zapachowe yankee candle,wosk zapachowy sunset brezze,goodies


Poczuj jak zapach Sunset Breeze przenosi Cię na słoneczne wyspy. Nad lazurowe wybrzeże, gdzie o zachodzie słońca sączysz drink na plaży leżąc na gorącym piasku. Słychać szum fal... a Ty zamykasz oczy i cieszsz się z błogiego stanu ducha.


Zapach świeżych owoców mango, papai, i brzoskwiń. To właśnie ta kompozyjca owocowa sprawia że zapach ten roztacza wokół świeży aromat soczystych owoców. To zapach lata, który teraz w okresie przedwiosennym daje nam poczucie jakbyśmy mieli tuż za rogiem wyspę z gorącym piaskiem, palmami i krystalicznym przejrzystym oceanem. 

Sunset Breeze to wosk w słonecznym kolorze, i pachnie dość intensywnie w zależności jaką porcję wosku włożymy do kominka. 
Wosk topi się powoli i od razu czuć piękny aromat który z każdą kolejną minutą wypełnia nam pomieszczenie. Jestem zwolenniczką wosków, gdyż w porównaniu do zwykłych samplerów są trwalsze, i bardziej wydajniejsze. 
Wosk to połączenie słodkiego, i zarówno kwaśnego aromatu owoców. Idalny do palenia zarówno w dzień, jak i wieczorem.Wosk świetnie nadaje się na prezent wraz z kominkiem. Jest on przeznaczony dla wielbicielek owoców, które cenią sobie nie tylko piękne aromaty, ale i też dbają o piękny design w swojej oazie jaką jest Dom.

Zapach wraz z kolejnym użyciem traci powoli na swej intensywności, staje się mniej wyczuwalny. Ilość topienia takiego wosku w tym przypadku to około 3x. 
Do kupienia w sklepie Goodies za 9zł 


woski zapachowe, woski zapachowe do kominków,woski zapachowe yankee candle,wosk zapachowy sunset brezze,goodies

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli masz coś ciekawego do powiedzenia - Mów! Jeśli nie - Zamilcz!
Na wszystkie komentarze odpowiadam :-)

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.