23 lut 2017

Wspieram akcję. Blogerzy dla BezpiecznaJa

blogerzy dla BezpiecznaJa, stop przemocy wobec kobiet,działalność charytatywna,akcja charytatywna,blogerzy lifestylowi,bezpieczeństwo człowieka,bezpieczeństwo dzieci

Czym jest dla mnie bezpieczeństwo? Dla każdego z nas jest ono bardzo ważne. By poczuć się bezpiecznie odwołujemy się do najróżniejszych form nie tylko w postaci trzymanego gazu łzawiącego w kieszeni, ale też mamy różne zabezpieczenia w formie kamer monitorujących w naszym domu, poprzez zaufanego nam człowieka obok nas. Tak! Osoba która jest nam bliska dostarcza nam poczucie bezpieczeństwa, i czujemy się w takim związku nie tylko szczęśliwe, ale także bezpieczne. Otoczone skrzydłami anioła, który czuwa nad nami by nic złego się nam nie przytrafiło. To samo my - dziewczyny pragniemy otaczać bezpieczeństwem naszą rodzinę, i z chęcią zaczęłybyśmy walczyć o dobro kogoś innego niż o skórę samej siebie.


Akcja BezpiecznaJa powstała z myślą o bezpieczeństwu każdego z nas, akcja którą należy wspierać i zastanowić się co jeszcze pownniśmy zrobić nie tylko dla siebie, bliskich nam osób, ale i też dzieci. Dzieci są narażone na największe niebezpieczeństwo. Pamiętam jak znalazłam w sieci wiadomość która ostrzegała rodziców, że w województwie małopolsim jeździ samochód w kolorze czarnym i porywa dzieci dla pozyskiwania narządów. Ta informacja obiegła wiele mediów. Jak byłam jeszcze dzieckiem w wieku szkoły podstawowej to ów czarny samochód przejeźdżał przez moją miejscowość i do dziś pamiętam że dziecko zostało wtedy porwane przez zwyrodnialca. Do dziś nie wiadomo co się z nim stało, gdzie znajdowało się to dziecko. Czy rodzice je odnaleźli...niestety nie mam takiej informacji. Bezpieczeńtwo najmłodszych to nieustanna walka o lepszą ich przyszłość. Niestety nie jesteśmy w stanie każdemu z osobna pomóc w ten sposób, ale możemy zmienić podejscie młodych ludzi do tematu bezpieczeństwa w sposób który da nam możliwość że przestaniemy się bać idąc do domu wieczorami, przestaniemy bać się osób które do tej pory nas krzywdziły, przestaniemy omijać osoby które potrzebują takiej pomocy i poczucia bezpieczeństwa nawet od nieznajomej osoby która widzi krzywdę innych i stara się pomóc w każdy możliwy sposób. 


Z bezpłatnego szkolenia dla kobiet i nastolatek skorzystało już 2000 osób. Dzięki akcji CF BezpiecznaJa możemy wspierać akcję i zdobyć wiedzę która dla każdej z nas jest bezcenna, jak radzić sobie w trudnych i nieprzewidywalnych momentach naszego życia. Życie każdego z nas jest bezcennym darem, które daje nam możliwość własnego rozwoju na ten jakże ważny temat. 

Drogie blogerki, i blogerzy. Wy też możecie wziąść udział w akcji. Im więcej nas jest tym lepiej. Im więcej osób uświadomimy tym bardziej większość z nas będzie mogła poczuć się bezpiecznie. Warto o tym rozmawiać, pisać i poszerzać wiedzę na temat bezpieczeństwa. Zostałam zaproszona przez akcję BezpiecznaJa za co serdecznie dziękuję, i cieszę się że mogłam poruszyć ten temat.
"Chodzi o wspólną blogerską działalność charytatywną, wsparcie kobiecego projektu bezpłatnych szkoleń dla kobiet i nastolatek w zakresie prewencji przemocy i gwałtu, BezpiecznaJa. Projekt rozpoczyna obecnie ogólnopolską trasę bezpłatnych szkoleń w każdym mieście dla uczennic lokalnych szkół gimnazjalnych i średnich oraz osobno dla kobiet 18+. Na początek tego celu [20 szkoleń w 10 miastach] Stowarzyszenie FAIR IS zbiera środki poprzez akcje crowdfunding'ową [CF].
Szkolenie mocno rozwojowe, motywujące, budujące świadomość i siłę do zmiany swojego życia.
Cała akcja świetnie wpływa na PR bloga, a do tego powoduje zwiększenie odwiedzin.

Jak?

1. Każdy bloger i blogerka biorący udział we wspólnej akcji robią specjalny wpis na blogu.
Tytuł wpisu powinien zawierać zwrot: "Blogerzy dla BezpiecznaJa" oraz zawierać tę frazę w treści oraz słowach kluczowych żeby zwiększyć wyszukiwalność bloga po tej frazie. Szczególnie mocne działanie SEO na samym początku akcji, bo blog trafia w silniki googl'a jako jeden z początkowych i bardzo długo wyskakuje na pierwszych miejscach w wyszukiwarce.
Wpis musi tez zawierać aktywny link do akcji CF BezpiecznaJa [pomagam.im/BezpiecznaJa]

2. Stowarzyszenie FAIR IS umieszcza logo i link do każdego bloga biorącego udział w akcji (po przesłaniu do nas linku do wpisu oraz logo) na bezpośredniej stronie bezpiecznaja.pl w zakładce "wspierający / blogerzy". Dodatkowo raz w tygodniu publikujemy na naszym FP link do zaktualizowanej zakładki. To samo zostanie umieszczone w zakładce Wspierający / Blogerzy na oficjalnej stronie Stowarzyszenia FAIR IS, które jest patronem akcji BezpiecznaJa. [fairis.pl]

W akcję włączają się również sportowcy i muzycy.

3. We wpisie powinna znaleźć się informacja o blogerze od którego wywodzi się akcja oraz zachęta dla czytelników i innych blogerów do wzięcia udziału w akcji. Oni również umieszczają u siebie we wpisie link do bloga, na którym trafili na akcję i zachęcają swoich czytelników. W ten sposób powstaje powiązana sieć linków.

4. Należy też napisać w kilku słowach "co rozumiesz przez "poczucie bezpieczeństwa"" lub "dlaczego uważasz, że bezpieczeństwo jest ważne.

5. Gdybyś dodatkowo zechciał/a wesprzeć akcje jakaś wpłatą, nawet 5 zł, warto wtedy zakładając konto na pomagam.im założyć od razu konto firmowe z nazwą bloga, podać w opisie link do niego, jakiś ciekawy opis i dać się poznać jako darczyńca dodatkowej grupie docelowej, która przegląda profile tych, którzy wspierają projekt. Pojawia sie wtedy od razu kolejny świetny, wysokowartościowy link prowadzący do Twojego bloga.

Kiedy Twój wpis powstanie, przyślij proszę link do niego oraz swoje logo na adres blogerzy@bezpiecznaja.pl
#BlogerzyDlaBezpiecznaJaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli masz coś ciekawego do powiedzenia - Mów! Jeśli nie - Zamilcz!
Na wszystkie komentarze odpowiadam :-)

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.