26 lut 2016

Skąd pobrać darmowe zdjęcia na bloga i nie tylko...

Zima to jednak czas niezbyt korzystny jeśli chodzi o robienie zdjęć. Na dworze zimno i brak jakiegokolwiek ciekawego obiektu do sfotografowania. Otacza nas szara przestrzeń... W pomieszczeniu też nie jest ciekawiej. Brak słońca przyczynia się do szarych i nudnych zdjęć, jeśli mamy akurat coś ciekawego do pokazania. Nie jestem jeszcze posiadaczką parasola, blend, itp. rzeczy więc poszukuję zdjęć adekwatnych do mojego artykułu właśnie za pomocą darmowych obrazów, które z łatwością pomogą nam w znalezieniu tego odpowiedniego obrazu na bloga i nie tylko!


Darmowe strony z obrazami na każdy temat znajdziecie na poniższych banerach. Takie zdjęcia to również czysta przyjemność z oglądania, i być może do zainspirowania do kolejnego wpisu. 
Ja dość często na podstawie zdjęcia wymyślam temat na bloga, chodź aktualnie z weną u mnie na bakier. Być może wiosna przyniesie nową porcję ciekawych tematów. Mam nadzieję że znajdziecie to czego szukacie! Miłego pobierania :-)

                                   Fotolia

7 komentarzy:

 1. Weszłam przypadkiem ze zblogowanych. Dodaję stronę do zakładek. Zazwyczaj dodaję własne zdjęcia, ale kiedyś na pewno się przyda. Dzięki!

  stelciak.blogspot.com <-- klik

  OdpowiedzUsuń
 2. Sama korzystam z pixebay, rzadko ale czasem się przyda!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jedną z tych stron znam i używam :) Ja tam wole zawsze być na legalu !

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też nie posiadam tych wszystkich blend, lamp itp. Mam tylko cyfrowy aparat i zdjęcia często pozostawiają wiele do życzenia, bo po prostu nie da się zrobić przyzwoitych w takich warunkach. Wyszukiwanie zdjęć przy pomocy wujka Google jest często męczące więc ten post jest dla mnie mega przydatny. Nie znałam takich stron, a chętnie z nich skorzystam:) Dzięki:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo się ciesze, że mogę pomóc. Pozdrawiam :)

   Usuń

Jeśli masz coś ciekawego do powiedzenia - Mów! Jeśli nie - Zamilcz!
Na wszystkie komentarze odpowiadam :-)

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.